Titles you rated
- DoubtRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5- ワンピース エピソード オブ 空島Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0