Movies
Ratings
343
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
ReminiscenceRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5