Series
Ratings
45
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 1.5