Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5