Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5- The rain comes soonRated ★ 3.5
The Edge of DemocracyRated ★ 4.0