Series
Ratings
138
Shop of the LampRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0