Titles you rated
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
JuniorRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Along Came PollyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0