Movies
Ratings
334
Ode to My FatherRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0