Titles you rated
Be with YouRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The WaveRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5