Series
Ratings
159
The Red SleeveRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5