Movies
Ratings
1478
Train DreamsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0