Series
Ratings
124
ChernobylRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Three MenRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 3.0