Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A Culprit Among FriendsRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5