Movies
Ratings
2214
Michael H - Profession: DirectorRated ★ 3.5
Queen MargotRated ★ 3.0
PanRated ★ 2.5
Lovely RivalsRated ★ 2.5
The Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 3.5
Dorian GrayRated ★ 1.5
Guys and DollsRated ★ 3.5
Knight of CupsRated ★ 3.0
Norwegian WoodRated ★ 3.0
HornsRated ★ 2.5
The TripRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5
First DaughterRated ★ 2.0
The Here AfterRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Camille Claudel, 1915Rated ★ 3.5
White Bird in a BlizzardRated ★ 2.5
EdenRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.0