Titles you rated
Empress KiRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.0
PianoRated ★ 5.0- Secret CampusRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0