Movies
Ratings
29
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5