Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0