Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0