Movies
Ratings
418
The JournalistRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
RBGRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0