Titles you rated
- Isle of SnakesRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.0
The Nature ManRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
HeritageRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5- The Waves of WinterRated ★ 2.0
- DeliveryRated ★ 1.0
BrokenRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0