Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Senryu GirlRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0