Titles you rated
RedRated ★ 3.0
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0