Series
Ratings
13- トリハダRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 적도의 낙원,술라웨시Rated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 休 마음을 내려놓다, 규슈Rated ★ 4.0
- 세계테마기행 - 정열속으로, 스페인 남부기행Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0