Titles you rated
Intolerable CrueltyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Wall StreetRated ★ 2.0
Stand Up GuysRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
American WeddingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Oliver TwistRated ★ 2.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0