Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Golden RainbowRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5