Titles you rated
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
ThemRated ★ 3.0
The Grudge 2Rated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0
Inner SensesRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
The UnbornRated ★ 3.0
ReincarnationRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 4.0
ArangRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 2.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.0