Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
MorbiusRated ★ 2.5