Movies
Ratings
150
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 1.0
The RevenantRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0