Titles you rated
VirusRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 2.5
IntrudersRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 2.0
JobsRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5