Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
MisaengmulRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5