Titles you rated
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0