Movies
Ratings
323
ChicagoRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0