Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5