Movies
Ratings
391
ParkerRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
PainedRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0