Movies
Ratings
31
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0