Titles you rated
MaleficentRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0