Movies
Ratings
693
WeaponsRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
FracturedRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0