Titles you rated
- B-로봇 가브타크Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
EviliveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0