Movies
Ratings
173
Run Lola RunRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
A Single ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 0.5
About a BoyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0