Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0