Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0