Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0