Series
Ratings
60
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Future ManRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5