Series
Ratings
15
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0