Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The TenantsRated ★ 3.5
My Favorite Love StoryRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.5