Series
Ratings
97- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 2.0
Fresh off the SeaRated ★ 1.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5