Titles you rated
UprisingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
DevilsRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 0.5
BurningRated ★ 4.5