Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 0.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 1.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
EegaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0