Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- 꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0