Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 3.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5